UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bieda w mieście. Szukanie oszczędności kosztem obsługi. Obcinanie etatów itd. A wszystko po to żeby nazbierac na nagrody prezydenta dla nauczycieli. Drodzy pracownicy niepedagogiczni i budżetówki w październiku zobaczycie gdzie zostały przeznaczone pieniądze które zostały dla Was wstrzymane.