32
19.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A w czym nosi, w torebeczce?
(2020.06.20)
Temu dziewiatemu co tak stoi w rozkroku tez kupcie walizke i niech jedzie w swiat. .. I nie musi wracac, nie bede tesknil, a Pani M. Kasprzycka przynajmniej bedzie mogla powrocic z banicji i zyc pelna piersia w wolnym miescie i znowu bedzimy mogli czytac copiatkowe felietony Pani Marii, ktore co tu duzo gadac, sa jak lekiem na cale zlo i nadzieja na przyszly rok…. serdecznie pozdrawiam
Maliniak (2020.06.21)

info

2  
  1