UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bieda w mieście. Szukanie oszczędności kosztem obsługi. Obcinanie etatów itd. A wszystko po to żeby nazbierac na nagrody prezydenta dla nauczycieli. Drodzy pracownicy niepedagogiczni i budżetówki w październiku zobaczycie gdzie zostały przeznaczone pieniądze które zostały dla Was wstrzymane.