A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Trzaskowski truje ze to przekop winien.
Śnięte ryby już były w maju na plaży i przy brzegu zalewu na początku maja byłem w Tolkmicku i już ten problem był a wy dopiero w połowie czerwca o tym piszecie.
a moim zdaniem to środki chemiczne stosowane w hotelach nadzalewowych
A moim zdaniem to ścieki z Warszawy dopłyneły do nas i się rozlały po wszystkich kanałach już możemy być wdzięczni a to dopiero początek. .. .wiemy kto tam jest prezydentem
Nie trzeba było ruszać mułu w Zalewie (ciekawe, co tam jeszcze może leżeć?). Dalej budujcie wyspę. Dla kormoranów. .. ..
zaraz jurek motorowka ze swoimi z PO z trzaskowskim na czele poiedza ze to wina PIS i przekopu
@Byly pracownik - używany się pisze. ..
niech skontrolują tzw oczyszczalnię ścieków i zbadają co jest pompowane do zalewu z rowów stacjami pomp
A kobiety fajne są w tolkmicku jeszcze?
Widać zakwit glonów i konsekwencji przyducha.