44
18.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ile tragedii i krwi trzeba jeszcze aby odrobina rozumu co niektórym wlała się do tych pustych mózgownic w tym kraju i zresztą wszędzie. Czemu wszyscy tak zapieprzaaają śmierci na przeciw naprawdę aż tak ujowe życie macie że chcecie pozabijać siebie i innych przy okazji. Co się musi wydarzyć by ludzi olśniło. ..
(2020.06.18)

info

6  
  0
jakby jechał 50-60 to by teraz w domu starą po tyłku klepał a tak teraz będzie padline klepać
(2020.06.18)
naprawdę ciężko się nie nabijać takich idiotów co doprowadzają do wypadków chyba za dużo STOPCHAM się naoglądałem i głupota ludzka nie zna granic. Mnie tylko szkoda poszkodowanych przez takich kierowców którzy nic nie zawinili. KARAĆ KARAĆ KARAĆ dla przykładu ku przestrodze skoro przepisy, prośby, mandaty nie pomagają to bez skrupułów walić srogie kary innej metody prócz śmierci nie ma
(2020.06.18)

info

6  
  0
a może to krawężnik wtargnął na jezdnie i uderzył w koło powodując dachowanie. W tym kraju wszystko jest możliwe
(2020.06.18)

info

7  
  2
A tak, slyszalam karetki ijoijo przed północą. I blyskalo sie i łał deszcz
,,,,,,,,,, (2020.06.18)

info

3  
  0
Otaaaak dajta filmik
Beka (2020.06.18)
To wina drogowców jak zwykle nie posypali ! powinni chłopu odkupić auto plus Auto Casco do końca życia.
Robert Kubica (2020.06.18)

info

3  
  1
"na szczęście nic mu się nie stało"do diabla z nim na szczescie nikomu nic sie nie stało. a trzezwy byl chociaż ? ten wariat
(2020.06.18)

info

5  
  0
@Długopis - co ty wiewsz, to była pomroczność jasna, taka choroba, cos jak jasna cholera
(2020.06.18)
@J233 - Te astry jako igły chodzą po 3,5k, klepanie tego szrota to conajmniej 5k, wiec zostaje tylko korkuc.
(2020.06.18)