UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
naprawdę ciężko się nie nabijać takich idiotów co doprowadzają do wypadków chyba za dużo STOPCHAM się naoglądałem i głupota ludzka nie zna granic. Mnie tylko szkoda poszkodowanych przez takich kierowców którzy nic nie zawinili. KARAĆ KARAĆ KARAĆ dla przykładu ku przestrodze skoro przepisy, prośby, mandaty nie pomagają to bez skrupułów walić srogie kary innej metody prócz śmierci nie ma