UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To wina drogowców jak zwykle nie posypali ! powinni chłopu odkupić auto plus Auto Casco do końca życia.
Robert Kubica
To wina drogowców jak zwykle nie posypali ! powinni chłopu odkupić auto plus Auto Casco do końca życia.
Robert Kubica