44
18.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Najpierw 20 latka 118 km/ h teraz 50 latek na drugiej młodości wszystko na płk Dąbka może drogówka popracuje trochę w tym rejonie zanim dojdzie do tragedii
Troll z pod mostu niskiego (2020.06.18)
te mozgi nie potrafia wymaskowac nr tablic wiec zapomnij
(2020.06.18)
@Troll z pod mostu niskiego - Problem w tym, że wszędzie tak jeżdżą a policji prawie w ogóle nie widać.
(2020.06.18)
@Grażyna od Janusza - A babom nigdy, bo wiecznie głupie
Bang (2020.06.18)
jak widac wiek niema znaczenia przy glupocie
kas (2020.06.18)

info

1  
  0
kolejny wiejski rajdowiec
(2020.06.18)

info

2  
  1
Najgorsze jest to, że przez jakiś procent patafianów i patafianek, przez ich wybryki zostają potem nałożone na resztę społeczeństwa różne obostrzenia. Na ulicy zainstalują muldy, zrobią ograniczenia prędkości do np 40 itd. Tak jest w wielu innych dziedzinach życia. Przez złodziei, wchodzę do sklepu, np Rosman i sam czuję się jak złodziej, kamery, lustra, i jeszcze jakis gostek chodzi za mną między półkami. .. .
AlojzyMP. (2020.06.18)

info

4  
  2
Zgodnie z ortografią w jezyku poskim poprawne jest słowo spod, a nie z pod, więc jestem spod mostu lub spod Olkusza. Forma z pod jako prawidłowa obowiązywała do 1937 roku, a po wprowadzeniu nowych zasad ortografii jej stosowanie w poprzednim układzie uwzględnia jedynie najbardziej znany prawicowy polityk. Jemu chodzi w tym przypadku o to, że rzekomo nowy słownik ortograficzny faktycznie wprowadzony po 1945 roku jest dziełem "komunistów".
Spod trzepaka. (2020.06.18)
kto ma hopla ten ma opla
(2020.06.18)

info

2  
  1
Jechałem za nim i nie wyglądało na to że jechał szybciej niż 60,po prostu padał deszcz
(2020.06.18)