A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
karać surowiej takich idiotów, zanim kogoś zabiją!!!
Pewnie oslepily go zlote mysli z baneru czaskoskiego
Sprzedam Opla
Zawsze powtarzam prawo jazdy dla mężczyzn od 60 do 65 lat bo wieku 60 lat stają się dojrzali a po 65 znowu dziecinnieją.
@Maz - Myślę, że to ostry cień mgły z baneru Długopisa
@Maz - Chyba masz rację, ha, ha, ha. .. ..
dajcie film z monitoringu!!
Mężczyzna kierujący oplem jechał ul. Płk. Dąbka z nadmierną prędkością - tych, co coraz szybciej jeżdżą przybywa w zastraszającym tempie. Musimy podziękować naszej policji za skuteczność !
Rzeczywiście tych wiejskich głupków chyba nic nie jest w stanie powstrzymać, policja się słabo stara. Przyjeżdżać powinni częście na wioski to w mieście będzie mniej wypadków.
Tylko mandacik i nie wiadomo za co i w jakiej kwocie? Nic nie piszą o badaniu na trzeźwość jak to robią w przypadku zwykłych obywateli ? Zastanawiające jak działa policja. Kolega po fachu czy co ?