UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mężczyzna kierujący oplem jechał ul. Płk. Dąbka z nadmierną prędkością - tych, co coraz szybciej jeżdżą przybywa w zastraszającym tempie. Musimy podziękować naszej policji za skuteczność !
Mężczyzna kierujący oplem jechał ul. Płk. Dąbka z nadmierną prędkością - tych, co coraz szybciej jeżdżą przybywa w zastraszającym tempie. Musimy podziękować naszej policji za skuteczność !