UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mężczyzna kierujący oplem jechał ul. Płk. Dąbka z nadmierną prędkością - tych, co coraz szybciej jeżdżą przybywa w zastraszającym tempie. Musimy podziękować naszej policji za skuteczność !


Anuluj