UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko mandacik i nie wiadomo za co i w jakiej kwocie? Nic nie piszą o badaniu na trzeźwość jak to robią w przypadku zwykłych obywateli ? Zastanawiające jak działa policja. Kolega po fachu czy co ?


Anuluj