UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko mandacik i nie wiadomo za co i w jakiej kwocie? Nic nie piszą o badaniu na trzeźwość jak to robią w przypadku zwykłych obywateli ? Zastanawiające jak działa policja. Kolega po fachu czy co ?
Tylko mandacik i nie wiadomo za co i w jakiej kwocie? Nic nie piszą o badaniu na trzeźwość jak to robią w przypadku zwykłych obywateli ? Zastanawiające jak działa policja. Kolega po fachu czy co ?