Dachowanie na ul. Płk. Dąbka
fot.Michał Skroboszewski
Wczoraj (17 czerwca) około godz. 23.40 doszło do dachowania na ul. Płk. Dąbka. Na szczęście 54-letniemu kierowcy opla nic się nie stało. Mężczyzna został ukarany mandatem. Zobacz zdjęcia.