UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Większość z osób komentujących nie zrozumiała tego listu. Tu nie chodzi o wszystkie samoloty latające nad Elblągiem tylko o ten jeden "weekendowy". właśnie teraz od pół godziny lata bezpośrednio nad moim domem inny samolot-biały (nie znam się na samolotach)i mnie on wcale nie przeszkadza. Natomiast ten stary, głośny, "weekendowy"strasznie mnie drażni.