UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na elblaskim lotnisku powinien, jak najszybciej powstac startowy pas betonowy. Lotnisko z taką historią i tradycją musi się rozwijać wbrew Olsztynowi. Licze w koncu na przebudzenie posłów PiS, Wilka, a szczegolnie Krasulskiego, że niedlugo zrobią coś takiego i jeszcze więcej dla naszego miasta, ze niedowiarkom i przeciwnikom buty spadną. Liczymy na to i czekamy. Chcieć to móc, panowie