UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mieszkam na zatorzu od prawie 20 lat. Zarówno ja, jak i moi znajomi z okolicy nigdy nie narzekali na jakikolwiek hałas. Chyba że w osiedlu na sadowej dźwięk nosi sie inaczej. Pozdrawiam


Anuluj