UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zgadzam się w 100% z Panią Beatą. Gratuluję odwagi. Nareszcie ktoś poruszył ten problem. I zapewniam, to nie jest problem tylko tej Pani. Ja mieszkam na Reja i też od 3 lat drażni mnie ten warkot samolotowy w weekendy. Mam wrażenie, że większość tu komentujących nie przeczytała dokładnie tego listu. Czy ta Pani pisze coś o likwidacji lotniska?Nie! Czy tej pani przeszkadzają normalnie latające samoloty? Nie! Chodzi tu o ten jeden stary, terkoczący samolot, który lata od piątku do niedzieli nad Elblągiem.