UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@AL - Jedno dziecko nie moze spac w dzien to niech spi w nocy. Prosze w takim razie wyprowadzic sie na zagonowa albo hetmanska. tam jest cisza :). 9


Anuluj