UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak jej przeszkadza to niech się wyprowadzi. mi jakoś to nie przeszkadza a mieszkam w elblągu op prawie 70-lat
COVID-20
jak jej przeszkadza to niech się wyprowadzi. mi jakoś to nie przeszkadza a mieszkam w elblągu op prawie 70-lat
COVID-20