Wybrany wątek opinii

Ta kobieta mieszka przy sadowej. Mieszkalam tam i nigdy bym nie pomyślała, ze to może mi przeszkadzac. Wrecz przeciwnie.
107107 (2020.06.15)
@107107 - Masz racje, ,nigdy bym nie pomyslala, ,Pora zaczac
(2020.06.15)
Idioto wyrwales z kontekstu. Idz sie lecz i do szkoly
(2020.06.15)
Powrót do komentarzy