Wybrany wątek opinii
Ta kobieta mieszka przy sadowej. Mieszkalam tam i nigdy bym nie pomyślała, ze to może mi przeszkadzac. Wrecz przeciwnie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
9
@107107 - Masz racje, ,nigdy bym nie pomyslala, ,Pora zaczac
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Idioto wyrwales z kontekstu. Idz sie lecz i do szkoly
Do moderacji
Odpowiedz
1
1