UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pisze jeden, że lotnisko jest od bardzo dawna. .i co z tego?? Mieszkam też od bardzo dawna tu, gdzie mieszkam, ale takich zakłóceń samolotów nigdy wcześniej nie zaznałem, więc coś w tym jest :)))))
Pisze jeden, że lotnisko jest od bardzo dawna. .i co z tego?? Mieszkam też od bardzo dawna tu, gdzie mieszkam, ale takich zakłóceń samolotów nigdy wcześniej nie zaznałem, więc coś w tym jest :)))))