UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mieszkam na Dębowej więcej niż pół wieku i mi tam nie przeszkadzają samoloty, mogłyby z Krolewa co jakiś czas nadleciec Migi i tak z turbodoladowniem dac jakiś pokaz
Sąsiad lotniska
Mieszkam na Dębowej więcej niż pół wieku i mi tam nie przeszkadzają samoloty, mogłyby z Krolewa co jakiś czas nadleciec Migi i tak z turbodoladowniem dac jakiś pokaz
Sąsiad lotniska