UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
straszenie platformą jest idiotyczne i nieracjonalne, nie ma czym straszyć, jak zaczną rządzić to normalnie po prostu zniknie rocznie 250 - 300 mld złotych z vat -u, zniknie 500 plus i cała reszta programów społecznych, najbardziej mnie cieszy, że dziadygi komuchy stare zostaną bez 13,sami sobie ją zlikwidują, zajfajne samozaoranie
Mloder