UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@byly wyborca - już trolle pisowskie minusują. Nerwowo się robi w obozie aferzystów pisowskich bo słupki dudzie pikują w dół.
były wyborca
@byly wyborca - już trolle pisowskie minusują. Nerwowo się robi w obozie aferzystów pisowskich bo słupki dudzie pikują w dół.
były wyborca