UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@byly wyborca - już trolle pisowskie minusują. Nerwowo się robi w obozie aferzystów pisowskich bo słupki dudzie pikują w dół.

były wyborca

Anuluj