UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ulaaaaa - Wiesz co to nie hejterzy tylko myślący obywatele Elbląga. Wszystko byście chcieli nam zabrać i rzeczywiście ubrać w skóry jak ludzi pierwotnych. Ekspert przyjechał do Tczewa i Malborka i się wypowiada na temat elblaski ego przekopu. Dlaczego nie przyjechał z tym do Elbląga? Boi się że go wygwizdaja? Zamiast narzekać niech przedstawi propozycje jak pomoc Elbląg owi.
Elblazanin nie hejter