A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
500+
Nie wpuscili do srodka :)
Zdjecie 12 szare spodnie w kratke-ma w sobie głębię. .. a tak serio całkiem fajna!!!
Mam nadzieje, ze wam sie uda, tylko nie emigrujcie na zmywak!!!! w Polsce mimo wszystko mozna pare groszy zarobic:)Powodzenia wszystkim !!!
@QbeeQ - OK boomer
@Strzeż się sam. - Ok boomer
@QbeeQ - QubeQ? chyba UBek. trzeba było do prokuratury zgłosić, tylko pamiętać o tym zeby się podpisać, może dostaniesz kawałek kiełbasy za strzelanie z ucha
w PL kanał
na wypasie
@rocznik 92 - z metra co tu fajnego