19
10.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
500+
(2020.06.10)

info

2  
  3
Nie wpuscili do srodka :)
(2020.06.10)

info

0  
  0
Zdjecie 12 szare spodnie w kratke-ma w sobie głębię. .. a tak serio całkiem fajna!!! Mam nadzieje, ze wam sie uda, tylko nie emigrujcie na zmywak!!!! w Polsce mimo wszystko mozna pare groszy zarobic:)Powodzenia wszystkim !!!
rocznik 92 (2020.06.10)
@QbeeQ - OK boomer
1234 (2020.06.10)
@Strzeż się sam. - Ok boomer
1234 (2020.06.10)
@QbeeQ - QubeQ? chyba UBek. trzeba było do prokuratury zgłosić, tylko pamiętać o tym zeby się podpisać, może dostaniesz kawałek kiełbasy za strzelanie z ucha
ridin' round the town (2020.06.11)
w PL kanał
(2020.06.11)

info

0  
  0
na wypasie
(2020.06.11)

info

0  
  0
@rocznik 92 - z metra co tu fajnego
(2020.06.11)