Wybrany wątek opinii
Zdjecie 12 szare spodnie w kratke-ma w sobie głębię. .. a tak serio całkiem fajna!!!
Mam nadzieje, ze wam sie uda, tylko nie emigrujcie na zmywak!!!! w Polsce mimo wszystko mozna pare groszy zarobic:)Powodzenia wszystkim !!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@rocznik 92 - z metra co tu fajnego
Do moderacji
Odpowiedz
0
0