Wybrany wątek opinii

Zdjecie 12 szare spodnie w kratke-ma w sobie głębię. .. a tak serio całkiem fajna!!! Mam nadzieje, ze wam sie uda, tylko nie emigrujcie na zmywak!!!! w Polsce mimo wszystko mozna pare groszy zarobic:)Powodzenia wszystkim !!!
rocznik 92 (2020.06.10)
@rocznik 92 - z metra co tu fajnego
(2020.06.11)
Powrót do komentarzy