Wybrany wątek opinii

Zdjęcie już wysłałem do sanepidu i na policję mam nadzieję że te jakże "dojrzałe"dany poniosą odpowiedzialność finansową za nieprzestrzeganie zasad jakie panują podczas epidemii na dobry początek 10000 tyś zł kary.
QbeeQ (2020.06.10)
@QbeeQ - A ty konfidencie maseczkę nosisz?
Państwo policyjne (2020.06.10)
@QbeeQ - Konfident, sprzedawczyk. .. .tylko czeka jakby tu kogoś podkablować haha niestety takie elementy zdarzają się w Elblągu bardzo często. Babę sobie znajdz, nie będziesz się tak nudził hehe
(2020.06.10)
@QbeeQ - OK boomer
1234 (2020.06.10)
@QbeeQ - QubeQ? chyba UBek. trzeba było do prokuratury zgłosić, tylko pamiętać o tym zeby się podpisać, może dostaniesz kawałek kiełbasy za strzelanie z ucha
ridin' round the town (2020.06.11)
Powrót do komentarzy