Wybrany wątek opinii
Zdjęcie już wysłałem do sanepidu i na policję mam nadzieję że te jakże "dojrzałe"dany poniosą odpowiedzialność finansową za nieprzestrzeganie zasad jakie panują podczas epidemii na dobry początek 10000 tyś zł kary.
Do moderacji
Odpowiedz
6
13
@QbeeQ - A ty konfidencie maseczkę nosisz?
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
@QbeeQ - Konfident, sprzedawczyk. .. .tylko czeka jakby tu kogoś podkablować haha niestety takie elementy zdarzają się w Elblągu bardzo często. Babę sobie znajdz, nie będziesz się tak nudził hehe
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@QbeeQ - OK boomer
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@QbeeQ - QubeQ? chyba UBek. trzeba było do prokuratury zgłosić, tylko pamiętać o tym zeby się podpisać, może dostaniesz kawałek kiełbasy za strzelanie z ucha
Do moderacji
Odpowiedz
1
0