UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@QbeeQ - QubeQ? chyba UBek. trzeba było do prokuratury zgłosić, tylko pamiętać o tym zeby się podpisać, może dostaniesz kawałek kiełbasy za strzelanie z ucha
ridin' round the town
@QbeeQ - QubeQ? chyba UBek. trzeba było do prokuratury zgłosić, tylko pamiętać o tym zeby się podpisać, może dostaniesz kawałek kiełbasy za strzelanie z ucha
ridin' round the town