UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@QbeeQ - QubeQ? chyba UBek. trzeba było do prokuratury zgłosić, tylko pamiętać o tym zeby się podpisać, może dostaniesz kawałek kiełbasy za strzelanie z ucha

ridin' round the town

Anuluj