79
09.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Vw === wieś vagen sezon uważam za otwarty !!!!!
Polak były mieszkaniec (2020.06.10)

info

1  
  0
Cieszą się blacharze, lakiernicy, mechanicy bo zawieszenia lecą w bolidach. Stan umysłu. Gaz do dechy i dzida po wioskach.
Wrr (2020.06.10)

info

0  
  0
*Za ładny na Wiktorowo. Wiktorowscy i Wikrowscy rajdowcy używają pojazdów z ubiegłego wieku. * - To prawda! I wszystkie na obcych numerach i co chwila nowe nabytki, także z ubiegłego wieku. Policja ponoć już się w tym gubi, ponieważ, co jednego namierzą to już ma inne auto.
Ostatnio miejsce spotkań tych rajdowców z tych dwóch miejscowości jest droga gminna na Adamowo, szczególnie w weekendy.
(2020.06.10)

info

0  
  0
z ubiegłego wieku najlepsze, bo mają często V6,albo V8,a nie jak dzisiaj silnik od kosiarki 0,5-1l.
@Anty mieszczuch - NEB najlepsi kierowcy wiadomo. Sytuacja komplikuje się kiedy są dwa pasy albo nie daj boże skrzyżowanie równorzędne
Dżekson (2020.06.11)
A za co można otrzymać 6 miesięcy aresztu ?
waldek123 (2020.06.11)
# nie jak dzisiaj silnik od kosiarki 0,5-1l. # Dokładnie takie takie są w tych miejscowościach ! Jak przejedzie to nie wiesz czy traktor czy właśnie kosiarka! Czyli jednak to nietrafione !
(2020.06.11)

info

0  
  0
@waldek123 - Za narkotyki i rozboje
xXx. (2020.06.14)