UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

*Za ładny na Wiktorowo. Wiktorowscy i Wikrowscy rajdowcy używają pojazdów z ubiegłego wieku. * - To prawda! I wszystkie na obcych numerach i co chwila nowe nabytki, także z ubiegłego wieku. Policja ponoć już się w tym gubi, ponieważ, co jednego namierzą to już ma inne auto.


Anuluj