UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Anty mieszczuch - NEB najlepsi kierowcy wiadomo. Sytuacja komplikuje się kiedy są dwa pasy albo nie daj boże skrzyżowanie równorzędne

Dżekson

Anuluj