UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
*Za ładny na Wiktorowo. Wiktorowscy i Wikrowscy rajdowcy używają pojazdów z ubiegłego wieku. * - To prawda! I wszystkie na obcych numerach i co chwila nowe nabytki, także z ubiegłego wieku. Policja ponoć już się w tym gubi, ponieważ, co jednego namierzą to już ma inne auto.