UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Patrząc na te zdjęcia to typowy obraz podelbląskich miejscowości - Tak właśnie kończą wioskowe mistrzowie kierownicy, prędzej czy później !!! Szkoda tylko, że policja nie potrafi tego powstrzymywać i zapobiegać !