UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Patrząc na te zdjęcia to typowy obraz podelbląskich miejscowości - Tak właśnie kończą wioskowe mistrzowie kierownicy, prędzej czy później !!! Szkoda tylko, że policja nie potrafi tego powstrzymywać i zapobiegać !


Anuluj