UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Patrząc na te zdjęcia to typowy obraz podelbląskich miejscowości - Tak właśnie kończą wioskowe mistrzowie kierownicy, prędzej czy później !!! Szkoda tylko, że policja nie potrafi tego powstrzymywać i zapobiegać !