UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ploterek - Dziwnym trafem takich właśnie aut nieprzerejestrowanych najwięcej jest na wsi. Może to pytanie zadam policji, jak to się dzieje, że tak to jest nagminne?
@Ploterek - Dziwnym trafem takich właśnie aut nieprzerejestrowanych najwięcej jest na wsi. Może to pytanie zadam policji, jak to się dzieje, że tak to jest nagminne?