UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ploterek - Dziwnym trafem takich właśnie aut nieprzerejestrowanych najwięcej jest na wsi. Może to pytanie zadam policji, jak to się dzieje, że tak to jest nagminne?


Anuluj