UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Tangens - Problem jest tylko jeden. .. ja też mam rejestrację NE. .. Sorry. .. nie podpadlem pod Twoją tezę. ..

Cogitans

Anuluj