UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Tangens - Problem jest tylko jeden. .. ja też mam rejestrację NE. .. Sorry. .. nie podpadlem pod Twoją tezę. ..
Cogitans
@Tangens - Problem jest tylko jeden. .. ja też mam rejestrację NE. .. Sorry. .. nie podpadlem pod Twoją tezę. ..
Cogitans