17
06.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@RoweremZBraniewa - To prawda, jechałem rowerem z Elbląga do Braniewa, greenvello na tym odcinku to porażka, odcinek pomiędzy Świętym Kamieniem a szosą na Frombork to jakieś nieporozumienie, droga wysypana grubym tłuczniem- szkoda roweru, myślałem że standardy tego szlaku są jednakowe na całej długości, przykładem jest tu odcinek mazurski, jednak tak nie jest.
(2020.06.07)
Na znaki Miasto nie da kasy, ale na projekt w którym ktoś z Krakowa powiedział ze mamy las bażantarnia można było wydać 87 tys. zł.
(2020.06.07)

info

5  
  0
@mosiek - Pisze się dzieciom
(2020.06.07)
Niestety z Fromborka do Nowej Pasłęki i z Nowej Pasłęki do Braniewa nie jest lepiej. Tyłek odpada po przejechaniu tych odcinków. Kto chociaż raz jechał tamtędy wie o czym pisze. Rowerzysci z Fromborka do Braniewa jadą prosto drogą 504. Szkoda. Często jeździłem z Braniewa do Nowej Pasłęki ale tylko raz wybrałem ścieżkę rowerową. Szkoda nerwów i roweru. Tu jest ankieta do wypełnienia. https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/nik-na-green-velo-ankieta-dla-rowerzystow.html
RoweremZBraniewa (2020.06.07)
Czy to nie Nadleśnictwo przypadkiem zajmuje się terenem na Jelenia Dolina i w Suchaczu (punkt widokowy)?
(2020.06.07)

info

0  
  1
GV po lasach było robione pod ciężki sprzęt do wywózki drewna, szosowe rowery mają tam przechlapane.
(2020.06.07)

info

0  
  1
Dbałość o oznakowanie szlaków wygląda w dzisiejszych czasach jak na załączonym obrazku.
(2020.06.07)

info

0  
  0