A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@RoweremZBraniewa - To prawda, jechałem rowerem z Elbląga do Braniewa, greenvello na tym odcinku to porażka, odcinek pomiędzy Świętym Kamieniem a szosą na Frombork to jakieś nieporozumienie, droga wysypana grubym tłuczniem- szkoda roweru, myślałem że standardy tego szlaku są jednakowe na całej długości, przykładem jest tu odcinek mazurski, jednak tak nie jest.
Na znaki Miasto nie da kasy, ale na projekt w którym ktoś z Krakowa powiedział ze mamy las bażantarnia można było wydać 87 tys. zł.
@mosiek - Pisze się dzieciom
Niestety z Fromborka do Nowej Pasłęki i z Nowej Pasłęki do Braniewa nie jest lepiej. Tyłek odpada po przejechaniu tych odcinków. Kto chociaż raz jechał tamtędy wie o czym pisze. Rowerzysci z Fromborka do Braniewa jadą prosto drogą 504. Szkoda. Często jeździłem z Braniewa do Nowej Pasłęki ale tylko raz wybrałem ścieżkę rowerową. Szkoda nerwów i roweru. Tu jest ankieta do wypełnienia. https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/nik-na-green-velo-ankieta-dla-rowerzystow.html
Czy to nie Nadleśnictwo przypadkiem zajmuje się terenem na Jelenia Dolina i w Suchaczu (punkt widokowy)?
GV po lasach było robione pod ciężki sprzęt do wywózki drewna, szosowe rowery mają tam przechlapane.