Wybrany wątek opinii
Szczerze napisze że ścieżki rowerowe między Elblągiem i Braniewie są śmiechu warte. Ciesze się że NIK wziął się za Green Velo.
Do moderacji
Odpowiedz
15
1
@RoweremZBraniewa - To zasluga wspaniele nam panujacym, oni juz nad niczym nie panuja, miasto, moglo byc tak piekne, lecz dewastacja trwa- przy naszej niestety biernej postawie - jestem juz stary I walka z tym calym bajzlem mnie przerasta, dziwie sie ze mlodsi nie probuja tego zmienic- same mowienie o tym, pisanie jak to robi Kasprzycka juz nie wystarcza, bo gdyby to dochodzilo do tych rzadzacych I jesli byli by to ludzie honoru, to juz dawno by ustapili. A tak z tych trzech wielkich slow Bog Honor Ojczyzna, zostala nam tylko juz I nie wiadomo na jak dlugo - spladrowana, sprzedana ale dalej ukochana Ojczyzna
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@RoweremZBraniewa - To prawda, jechałem rowerem z Elbląga do Braniewa, greenvello na tym odcinku to porażka, odcinek pomiędzy Świętym Kamieniem a szosą na Frombork to jakieś nieporozumienie, droga wysypana grubym tłuczniem- szkoda roweru, myślałem że standardy tego szlaku są jednakowe na całej długości, przykładem jest tu odcinek mazurski, jednak tak nie jest.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Niestety z Fromborka do Nowej Pasłęki i z Nowej Pasłęki do Braniewa nie jest lepiej. Tyłek odpada po przejechaniu tych odcinków. Kto chociaż raz jechał tamtędy wie o czym pisze. Rowerzysci z Fromborka do Braniewa jadą prosto drogą 504. Szkoda. Często jeździłem z Braniewa do Nowej Pasłęki ale tylko raz wybrałem ścieżkę rowerową. Szkoda nerwów i roweru. Tu jest ankieta do wypełnienia. https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/nik-na-green-velo-ankieta-dla-rowerzystow.html
Do moderacji
Odpowiedz
0
1