UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niestety z Fromborka do Nowej Pasłęki i z Nowej Pasłęki do Braniewa nie jest lepiej. Tyłek odpada po przejechaniu tych odcinków. Kto chociaż raz jechał tamtędy wie o czym pisze. Rowerzysci z Fromborka do Braniewa jadą prosto drogą 504. Szkoda. Często jeździłem z Braniewa do Nowej Pasłęki ale tylko raz wybrałem ścieżkę rowerową. Szkoda nerwów i roweru. Tu jest ankieta do wypełnienia. https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/nik-na-green-velo-ankieta-dla-rowerzystow.html

RoweremZBraniewa

Anuluj