UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RoweremZBraniewa - To prawda, jechałem rowerem z Elbląga do Braniewa, greenvello na tym odcinku to porażka, odcinek pomiędzy Świętym Kamieniem a szosą na Frombork to jakieś nieporozumienie, droga wysypana grubym tłuczniem- szkoda roweru, myślałem że standardy tego szlaku są jednakowe na całej długości, przykładem jest tu odcinek mazurski, jednak tak nie jest.