UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy to nie Nadleśnictwo przypadkiem zajmuje się terenem na Jelenia Dolina i w Suchaczu (punkt widokowy)?
Czy to nie Nadleśnictwo przypadkiem zajmuje się terenem na Jelenia Dolina i w Suchaczu (punkt widokowy)?