UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

lepiej kirać budapren albo rozpuszczalnik - bo legalnie, albo nażreć się jakiś rpślin trucizn z ogródka - tez leganie, mozna wypić 1 L spirytusu - legalnie, leków się nażreć jakiś psychotropów - legalnie, dużo można legalnie i to jest fajne bo legalne a co jest nie legalne to jest złe i brzydkie :D i można iść siedzieć na 3 latka, a pan amber gold znalazł 850 mln, a FOZZ 2,4 miliarda, get back 1,2 miliarda, a panowie od afery rublowej 2 mld USD, i takie tam różne a świstak siedzi i zawija je w te sreberka i szwajcaria się cieszy i panowie się cieszą, i kancelarie się cieszą i berlin się cieszy i moskwa się cieszy i policja się cieszy i wszyscy się cieszą i fajnie

007

Anuluj