UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szok ! Po prostu szok ! w kazdym monopolowym mozna duzo wiecej trucizny kupic. Ale oczywiscie po podatku, trawa bez akcyzy, i tu jest problem. Podatki nie splywaja do W-wy, trzeba udupic chlopakow. Koszmar ! Ale UB-eki maja czym sie pochwalic, areszt pieciu chlopakow za 3 splify ! Gratulacje MO !
CTC