UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sam zjamij się swoim koniem a zarządzaniem stadniny winni zająć się menadżerowie, którzy jeśli się nie sprawdzają będą odwołani przez Radę Nadzorczą. To nie te czasy aby rząd zaglądał do restauratorów czy fryzjerów do ich wewnętrznej organizacji pracy.

Valdi don