UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
We dwójkę będziecie siedzieć moze i w tej samej celi nawet. Ktoś was rozliczy za wszytko kiedyś. Premier niech odpowie za działkę którą kupił
We dwójkę będziecie siedzieć moze i w tej samej celi nawet. Ktoś was rozliczy za wszytko kiedyś. Premier niech odpowie za działkę którą kupił