UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

We dwójkę będziecie siedzieć moze i w tej samej celi nawet. Ktoś was rozliczy za wszytko kiedyś. Premier niech odpowie za działkę którą kupił


Anuluj