UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przekop zrobią a co z pogłębieniem drogi wodnej do Tolkmicka Fromborka i Elbląga teraz tylko mogą statki i jachty wpłynąć o zanurzeniu maksymalnie 2 metry
autoch
Przekop zrobią a co z pogłębieniem drogi wodnej do Tolkmicka Fromborka i Elbląga teraz tylko mogą statki i jachty wpłynąć o zanurzeniu maksymalnie 2 metry
autoch