UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przekop zrobią a co z pogłębieniem drogi wodnej do Tolkmicka Fromborka i Elbląga teraz tylko mogą statki i jachty wpłynąć o zanurzeniu maksymalnie 2 metry

autoch

Anuluj