UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W przypadku wygranej pisowskiego popychadła Dudy mamy kolejne 5 lat stracone dla Polski, która będzie wyglądała jak dziś stadnina koni w Janowie a nawet i gorzej. Szaleniec Kaczyński w Polsce ma władze większą niż sam Prezydent, który jest jego marionetką i popychadłem. Co dyktator Kaczyński karze, Prezydent zawsze podpisze. Konstytucja w Polsce jest nagminnie łamana, nie istnieją niezawisłe sądy a demokracja jest tylko na papierze !