A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Samochód dostawczy Claas jadąc z Elbląga od Adomowo-Osiedle do Jegłownika grzeje przez miejscowość Władysławowo na odcinku ograniczenia prędkości 40 km/h około 8 rano a potem między 17 a 18 przynajmniej drugie tyle. Może panowie policjanci pohamują jego ciężkie nogi???
policja przepisowo 180
paradoks strzały
Konfiskata pojazdu którym dokonało się takiego wykroczenia jest jakimś rozwiązaniem.
@rolex45 - Od razu powinien zostać przewieziony do celi na 5 lat, bez sprawy sądowej.
Policja może 180 a nawet więcej. Ale jełopy które nie znają prawa i zabierają głos, twierdzą inaczej.
W Emiratach Arabskich jest tak. .. za 1 wykroczenie masz mandat w wysokości kilku tysięcy dirham'ów (przelicznik do pln prawie 1:1), za 2 wykroczenie masz jeszcze większy mandat + zakaz prowadzenia auta przez pół roku, za 3 tego typu wykroczenie masz kumulacje w postaci jeszcze większego mandatu + więzienie (parę miesięcy)+ dożywotni zakaz prowadzenia + konfiskata auta i jego sprzedaż na aukcji. Gorzej jest tylko w Arabii Saudyjskiej. .. tam masz jeszcze publiczną chłostę.
Uważam, że to wina tylko rządzących. Żadna ekipa nie chce dotkliwych kar dla bandytów drogowych. Dlaczego?Ano, dlatego, że sami łamią prawo na drogach. Gdyby pijak zza kierownicy trafiał do kryminału, to przykładowo, pani Kalisz posiedziałaby sobie w więzieniu. Podobnie z "szybkimi"kierowcami. Te różne Najsztuby, Cimoszewicze, czy dzieci prominentów musieliby iść do więzienia. I nie spodziewajmy się, że ktokolwiek coś w tym naszym kraju zrobi dla poprawy bezpieczeństwa na drogach.
@mm263 - .. .no coś w tym jest co piszesz. .. .
aż korci żeby zadać kilka pytań policjantom. .. ale to i tak nic nie zmieni. ..