Wybrany wątek opinii

Uważam, że to wina tylko rządzących. Żadna ekipa nie chce dotkliwych kar dla bandytów drogowych. Dlaczego?Ano, dlatego, że sami łamią prawo na drogach. Gdyby pijak zza kierownicy trafiał do kryminału, to przykładowo, pani Kalisz posiedziałaby sobie w więzieniu. Podobnie z "szybkimi"kierowcami. Te różne Najsztuby, Cimoszewicze, czy dzieci prominentów musieliby iść do więzienia. I nie spodziewajmy się, że ktokolwiek coś w tym naszym kraju zrobi dla poprawy bezpieczeństwa na drogach.
mm263 (2020.05.27)
@mm263 - .. .no coś w tym jest co piszesz. .. .
rolex45 (2020.05.27)
Powrót do komentarzy