Wybrany wątek opinii
Za każdym razem zabierać i niszczyć całkowicie samochód, motocykl bez względu na tłumaczenia kierowcy Jechał ponad 50 do ograniczenia i po ptakach. Do tego deser w postaci np. 10000zł kary i po problemie, zapewniam.
Do moderacji
Odpowiedz
35
11
Zabierać, niszczyć. .. .. a dalej co? Za inne gorsze przewinienia. Karać śmiercią? Nie rozumiem dlaczego niszczyć samochód. Mogą być przypadki, że to nie samochód kierującego.
Do moderacji
Odpowiedz
14
3
Zabierać! rozumiem, ale niszczyć?Czyżby to samochód był winien. idiotyzm
Do moderacji
Odpowiedz
11
2
W Emiratach Arabskich jest tak. .. za 1 wykroczenie masz mandat w wysokości kilku tysięcy dirham'ów (przelicznik do pln prawie 1:1), za 2 wykroczenie masz jeszcze większy mandat + zakaz prowadzenia auta przez pół roku, za 3 tego typu wykroczenie masz kumulacje w postaci jeszcze większego mandatu + więzienie (parę miesięcy)+ dożywotni zakaz prowadzenia + konfiskata auta i jego sprzedaż na aukcji. Gorzej jest tylko w Arabii Saudyjskiej. .. tam masz jeszcze publiczną chłostę.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0