Wybrany wątek opinii

Za każdym razem zabierać i niszczyć całkowicie samochód, motocykl bez względu na tłumaczenia kierowcy Jechał ponad 50 do ograniczenia i po ptakach. Do tego deser w postaci np. 10000zł kary i po problemie, zapewniam.
(2020.05.26)
Zabierać, niszczyć. .. .. a dalej co? Za inne gorsze przewinienia. Karać śmiercią? Nie rozumiem dlaczego niszczyć samochód. Mogą być przypadki, że to nie samochód kierującego.
Tylko pytam. (2020.05.26)
Zabierać! rozumiem, ale niszczyć?Czyżby to samochód był winien. idiotyzm
(2020.05.26)
W Emiratach Arabskich jest tak. .. za 1 wykroczenie masz mandat w wysokości kilku tysięcy dirham'ów (przelicznik do pln prawie 1:1), za 2 wykroczenie masz jeszcze większy mandat + zakaz prowadzenia auta przez pół roku, za 3 tego typu wykroczenie masz kumulacje w postaci jeszcze większego mandatu + więzienie (parę miesięcy)+ dożywotni zakaz prowadzenia + konfiskata auta i jego sprzedaż na aukcji. Gorzej jest tylko w Arabii Saudyjskiej. .. tam masz jeszcze publiczną chłostę.
MisWciazZywy (2020.05.27)
Powrót do komentarzy